#alfabetstrefydesignu - AnOther Design

Grupa ludzi zafascynowana współczesnym wzornictwem i dobrym designem, których misją jest propagowanie i popularyzacja dorobku najlepszych światowych projektantów.

Proponowany asortyment jest specjalne wyselekcjonowany, a przez to bardzo ceniony przez architektów oraz miłośników i koneserów unikatowego designu. W ofercie znajdziecie tylko oryginalne meble, oświetlenie i dodatki przede wszystkim skandynawskich, ale też włoskich i innych europejskich producentów. Muuto, Hay, Gubi, Flos, Ferm Living, Northern - to tylko niektóre oferowane marki, których produkty skradną Wasze serca!

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu wzornictwa i aranżacji wnętrz sprawiają, że specjaliści z AnOther Design gwarantują profesjonalne doradztwo, dzięki któremu każde wnętrze stanie się naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne – w końcu nie bez przyczyny nazywają się AnOther Design! 

Zapraszamy do ich przepięknie zaaranżowanej przestrzeni w Strefie Designu oraz autorskiego Showroomu na ul. Bukowskiej 26!

http://anotherdesign.pl/


Strefa designu