Polskie Meble

ALWES

Al. Solidarności 34 – lok. 8
61-696 Poznań
tel.: 61 657 68 26
tel. kom.: +48 668 822 348
www: www.alwes.com.pl
e-mail: salon@alwes.com.pl

Znajdziesz nas tu:


ALWES Collections jest producentem mebli wypoczynkowych zatrudniający wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Firma specjalizuje się w zestawach tapicerowanych. Meble z naszej kolekcji wykonane są ze szczególnie dobranych, wysokogatunkowych tkanin i wyselekcjonowanych skór naturalnych, importowanych z najlepszych włoskich garbarni. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów stworzone zostały dwie linie produktowe ALWES Modern oraz ALWES Classic.

Produkty ALWES Collections to meble zaprojektowane przez cenionych projektantów oraz zespół projektowy ALWES. Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa. Tym samym w naszych meblach gwarantujemy pełen komfort i trwałość ich użytkowania. Każdy element mebla jest wyjątkowy, bo powstaje na specjalne zamówienie klienta. Dzięki rękodzielniczym umiejętnością doświadczonych fachowców – najlepszych modelarzy, tapicerów i szwaczek, otrzymujecie Państwo ekskluzywny produkt.

Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy w przeciągu trwania naszej działalności. Mamy nadzieję, że dzięki naszym meblom spełnicie Państwo swoje najlepsze fantazje dotyczące wystroju wnętrza.

Może Cię również zainteresować

Facebook