Polskie Meble

„Czas na relaks!” w najbliższą sobotę w naszej Galerii

027

Temat RELAKSU jest niezwykle istotny dla każdego, kto ceni zdrowy wypoczynek, sen oraz dba o swój kręgosłup. Właśnie wokół tych tematów będzie koncentrowała się II edycja eventu „Czas na relaks!”, który odbędzie się w sobotę 27 lutego w naszej Galerii. Przewidzieliśmy dla swoich Klientów mnóstwo atrakcji i porad oraz specjalne rabaty!

Przez cały dzień tematyka zdrowego snu, relaksu i odpoczynku będzie podejmowana przez ekspertów, fizjoterapeutów oraz wykwalifikowanych doradców w naszych salonach sprzedaży.

Na stanowiskach rozlokowanych w Galerii, Klienci będą mogli z pomocą fachowców dobrać odpowiednie łóżko, materac czy zestaw wypoczynkowy oraz poddać się różnym zabiegom relaksacyjnym. Swoją ofertę przedstawią również producenci m.in. kosmetyków, olejków eterycznych, świec zapachowych, herbat czy kaw (Avon, Oriflame, Ambasada Piękna Deserve , Aromaty Toskanii, Mała Olejarnia, Cafe Roen, One More Bike). Pojawią się również firmy świadczące usługi związane z odnową biologiczną, np. Centrum Urody i Fitnesu, Beauty Spot, Dermika Salon& Spa, Oliwkowy Sad, Massage Popielarski&Prządak.

Nie zabraknie w tej strefie artystycznego akcentu – wystawy prac Tomasza Gieburowskiego.

W strefie dziecka maluchy spędzą twórczo i bezpiecznie czas, uczestnicząc w konkursach i zabawach. Przeprowadzane zostaną warsztaty uczące kreatywnego myślenia, rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne.

Rodzice nieodpłatnie będą mogą zostawić dzieci pod opieką animatorów i swobodnie zwiedzać stoiska.

Największą popularnością wśród naszych Klientów w tym dniu będą się cieszyć RABATY do 40% na meble. Specjalnymi rabatami objęte zostaną łóżka, zestawy wypoczynkowe i materace, które będą wyeksponowane w głównym holu naszej Galerii. Niespodzianki cenowe dla Klientów Galerii zapowiedziały m.in.: Klu Meble, Koło Materace, IWC Meble, Swalen czy nowo otwarty Space For All. Atrakcją specjalną wydarzenia będą przewidziane na godziny 12:45 i 15:00 aukcje wysokiej jakości materacy z salonów FEST i SENPO.

Niewątpliwym hitem, stanowiącym uzupełnienie „zdrowej” formuły wydarzenia będzie bieg „3,2,1… Czas na relaks!”, organizowany przez Biegi Wielkopolskie. Impreza będzie miała miejsce w Parku Czarneckiego (obok Galerii) o godzinie 13:00. Bieg „3,2, 1… Czas na relaks!” przewidziany jest na ok. 50 -100 uczestników.

Atrakcji w naszej  Galerii 27 lutego nie zabraknie. Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja eventu „Czas na relaks!” spotka się z dużym zainteresowaniem i zapadnie w pamięci na długo.

Miło nam poinformować, że Partnerem naszego eventu jest Nasz Głos Poznański.

Harmonogram eventu:

Atrakcje w trybie ciągłym: Strefa Zdrowia i Urody (porady ekspertów, zdrowa żywność, zabiegi relaksacyjne), Strefa Dziecka (zabawy z animatorami)

11:00 Rozpoczęcie wydarzenia “Czas na relaks”

11:00 – 12:30 Otwarcie biura zawodów biegu “Czas na relaks!”  – Prowadzenie Biegi.WLKP

12:45 Aukcje materacy

13:00 Zajęcia pokazowe na trampolinach jum4fit® oraz rozgrzewka przed biegiem – Prowadzenie Centrum Urody i Fitnessu

13:15 Start biegu na 3km (Park obok Galerii)

13:45 Start biegu na 2km (Park obok Galerii)

14:00 Start biegu na 1km (Park obok Galerii)

14:20 Pokazy Zumby – Prowadzenie Centrum Urody i Fitnessu

14:45 Dekoracja zwycięzców biegu

15:00 Aukcje materacy

18:00 Zakończenie wydarzenia “Czas na relaks”

Zapraszamy !!!

Może Cię również zainteresować

Facebook