Polskie Meble

Czas na WYPOCZYNEK!

To jest właśnie ten czas! – „Czas na wypoczynek” w Galerii Polskie Meble w Poznaniu.
Wydarzenie pełne wartościowych porad, ciekawych opowieści z wyprawy dookoła Stanów Zjednoczonych, zdrowych smaków i aromatów oraz manualnych warsztatów dla dzieci.

Na Klientów Galerii Polskie Meble czekać będzie mnóstwo atrakcji związanych z wypoczynkiem.
Dodatkowo 
RABATY dające możliwość dokonania zakupu w dniu imprezy aż o – 40%.

Wyjątkowe oferty cenowe przygotowały salony: LUDWIK STYL (-40% na artykuły dekoracyjne) , RAD POL (-20% na oświetlenie kryształowe)LUXMAN SALON OŚWIETLENIOWY (-30% na lampy do salonu i sypialni)LIVINGROOM (-12% *na meble oferowane w sklepie) BIZZARTO (-50% na kolekcje ekspozycyjne) MEBLE MATKOWSKI (do -50% na wybrane meble ekspozycyjne) VINOTTI (-10% na cały asortyment) OPEN SPACE INTERIORS (-30% na cały asortyment) ITALMEBLE (do -15% na asortyment) i wiele innych.

III Strefy Eventu.

W strefie ZDROWIA, która rozlokowana zostanie na głównym holu Galerii Polskie Meble, czekać na Klientów będą fizjoterapeuci, od których otrzymać będzie można profesjonalne porady z zakresu zdrowego stylu życia, poprawnej postawy oraz efektywnego odpoczynku. Dodatkowo masaże relaksacyjne dla uczestników eventu.

W drugiej strefie – TURYSTYKI – zaprezentują się firmy, stowarzyszenia, organizacje działające w szeroko rozumianej branży turystycznej.
Oferenci usług turystycznych (głównie tematyka agroturystyki) specjaliści z branży usług noclegowych, wszelkiego rodzaju przewoźnicy, podróżnicy i wydawnictwa turystyczne.
Gość specjalny:
12:30 – Dawid Trzybiński – podróżnik, członek grupy Zielonego Busa, która objechała dookoła Stany Zjednoczone.  Podczas spotkania, Dawid opowie o swoich przygodach z wyprawy oraz opisze różnorodność kulturową i przyrodniczą Stanów.

Do strefy DZIECKA zapraszamy wszystkie maluchy w celu spędzenia twórczo i bezpiecznie czasu uczestnicząc w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty rozwijające wyobraźnię, uczące kreatywnego myślenia oraz doskonalące zdolności manualne dzieci.

Rodzice, którzy przy okazji eventu będą chcieli przebadać wzrok swój oraz swoich pociech, będą mogli zrobić to korzystając z bezpłatnych badań.

14 kwietnia – to gwarancja nieprawdopodobnie niskich cen oraz wspaniała zabawa, dzięki towarzyszącemu promocjom eventowi pełnego „wypoczynku”.
Nie może Was zabraknąć!

Czas na Wypoczynek!
14 kwietnia, 11:00-18:00
Galeria Polskie Meble
Poznań, Al. Solidarności 34

154 027 151 DSC_1137 — kopia — kopia — kopia

Może Cię również zainteresować

1 Comment

  1. Czas na wypoczynek w Galerii Polskie Meble | Nasz Głos Poznański
    22 czerwca 2018 at 22:10

    […] jest właśnie ten czas! „Czas na wypoczynek” w Galerii Polskie Meble . Wydarzenie pełne wartościowych porad, ciekawych opowieści z wyprawy dookoła Stanów […]

Facebook