Polskie Meble

Galeria Polskie Meble już po raz trzeci zaprasza na pyszną kuchnię oraz atrakcyjne rabaty na meble-czyli znany i lubiany event „ Zdrowa Kuchnia”!

Nie spoczywamy na laurach i jak co roku dbamy nie tylko o zapewnienie super rabatów na renomowane meble o wysokiej jakości i perfekcyjnym designie, ale  gwarantujemy również prawdziwy raj dla podniebień. Impreza odbywa  po raz trzeci i cieszy się nieustającą popularnością. Tym razem event  przypadnie na 1 października,  w godzinach od 11:00-18:00.

Na klientów  czekać będą również atrakcje w formie konkursu z super nagrodą gospodarstwa domowego oraz zachęcające rabaty na meble o ponadczasowym wzornictwie.  Fundatorem nagrody oraz sponsorem kuchennej wyspy będzie firma ATLAS. Wyjątkowe obniżki w ten dzień zapewnią, między innymi tak znane marki, jak: Luxman-lampy ,Merda Meble czy Space For All. Z kolei Ci klienci,  którzy mają w planach zmiany wnętrzarskie i marzą o nowoczesnym stylu mogą skonsultować swoje wyobrażenia z fachowcami i architektami wnętrz, którzy w ten dzień będą udzielać bezpłatnych porad w tematyce aranżacyjnej.

Event zostanie podzielony na trzy strefy, w której każdy wymagający, mały i duży, znajdzie coś dla siebie. Strefa: Zdrowa Kuchnia, Konkursowa oraz Dziecka.

W pierwszej strefie każdy z gości otrzyma niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych na żywo, które będą poprowadzone przez cenionych i znanych polskich szefów kuchni. Niezapomniane i rozpieszczające smaki spod ręki mistrzów kulinarnych-gwarantowane! Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł zakupić naturalne produkty u wystawców ze straganami zdrowej żywności. Smakami wabić będą  m.in.  eko wędliny, miody, herbaty, naturalne soki, pieczywo pełnoziarniste i zdrowe przekąski dla dzieci. Nawet zagorzali entuzjaści tłustej, polskiej kuchni znajdą tutaj pyszny i alternatywny odpowiednik dla siebie!

W strefie konkursowej na którą wszyscy bez wątpienia czekają, będzie możliwość zawalczenia o wspaniałą nagrodę główną w postaci wielofunkcyjnego robota kuchennego marki Bosch. Ten uniwersalny pomocnik kuchenny z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami kulinarnymi, dzięki zaawansowanej technologii oraz silnika o mocy aż 1000 W! Posiada również przystawki do przygotowania ciasta oraz przystawki do krojenia warzyw i owoców na różne sposoby oraz mikser.

W trzeciej strefie mamy odpowiedź dla tych z Państwa, którzy będą zainteresowani dodatkowo-atrakcjami dla swoich pociech. Galeria zapewnia dla najmłodszych warsztaty kulinarne pod opieką animatorów, w tym sztukę robienia prostych potraw ze zdrowych, całkowicie naturalnych składników ( w programie: regaty na liściach sałaty, wesoła myszka oraz bananowa wyspa słodkości). Doskonałe rozwiązanie dla rodziców którzy chcą zapewnić swoim dzieciom ciekawy i kreatywny sposób  spędzenia wolnego czasu  i połączyć to z elementami edukacyjnymi.

Zbliżający się event to gwarancja wspaniałej zabawy, skorzystania z wysokich rabatów cenowych na meble i rozsmakowania się w zdrowym kulinarnym świecie.  Nie może Was zabraknąć!

 

mistrz-kuchni-3

img_4540

img_4531

img_4597

 

Może Cię również zainteresować

2 Comments

  1. Nasz Głos Poznański » Najlepsze meble i smaczna kuchnia już w sobotę!
    13 marca 2018 at 08:37

    […] Więcej o wydarzeniu czytaj tutaj – kliknij. […]

  2. Najlepsze meble i smaczna kuchnia już w sobotę! | Nasz Głos Poznański
    21 czerwca 2018 at 12:37

    […] Więcej o wydarzeniu czytaj tutaj – kliknij. […]

Facebook