Krótka relacja z 4 Design Days

Styczeń w tym roku bardzo mocno obfituje w wydarzenia związane z designem! W miniony weekend (26 - 27.01.2019) zakończyły się targi 4 Design Days czyli 4 dni prawdziwego święta designu i architektury - topowi architekci i projektanci, ikony polskiego i światowego designu, twórcy, usługodawcy, deweloperzy oraz wszyscy miłośnicy designu i architektury w jednym miejscu debatujący o najnowszych trendach, inspiracjach, pomysłach oraz kierunkach, w które zmierza szeroko pojęty design, wzornictwo i projektowanie.

Pięknie zaaranżowane stoiska, szeroka oferta produktów premium oraz bardzo duża ilość wystawców ze świata łazienek - to chyba właśnie to pomieszczenie ma szansę stać się nowym, ulubionym miejscem domu wszystkich projektantów i miłośników wnętrz!

W trendzie ciągle pozostają bardzo lubiane przez wszystkich odcienie szarości i bieli nawiązuje do estetyki stylu skandynawskiego oraz rozbielone pastele. Jednak swoje miejsce na ścianach, frontach mebli i płytkach łazienkowych znajdą również mocniejsze kolory: ciemny granat, szmaragdowa zieleń, głęboka rubinowa czerwień, które sprawdzą się zarówno solo, jak i w połączeniu, co jest już bardziej odważne i oryginalne. Nie można nie wspomnieć również o kolorze roku wg Instytutu Pantone czyli Living Coral - mebli i dodatków w tym odcieniu również nie brakowało.
Całe wydarzenie obfitowało w masę inspiracji i pomysłów, a każdy miłośnik designu i pięknego wzornictwa na pewno znalazł coś dla siebie!

 

 


Strefa designu