Polskie Meble

MEBEL RUST

Al. Solidarności 34 – lok. 26a
61 – 696 Poznań
tel/fax: 61 657 68 13
www: www.rust.pl
e-mail: poznan@rust.pl

Znajdziesz nas tu:


Meble kuchenne Mebel Rust, to pomysł na kuchnię XXI wieku. To odpowiedź na poszukiwania konsumentów ceniących sobie szeroko rozumianą jakość życia, lubiących otaczać się rzeczami mającymi duszę,gdzie naturalne materiały jak drewno, stal, kamień podane są w nowoczesnej niespotykanej funkcjonalnej i ergonomicznej formie.

To coś więcej niż zastanawianie się nad kompromisem, czy zapewnieniem wysokiej jakości, to zwieńczenie tysięcy badań, przemyśleń i doświadczeń wielu ekspertów, by kuchnia była nie tylko w każdym detalu piękna ale przede wszystkim niespotykana, intuicyjna i wygodna. Technika wreszcie zajęła właściwe dla siebie miejsce, jest niewidoczna ma służyć.

To użytkownik ma być w centrum, on ma być rozpieszczany, zaskakiwany pomysłowością i wstawać rano z przekonaniem że jest wyjątkowy.

Dążymy do tego by wydobyć więcej szczęścia z każdego dnia. Naszą misją jest kreowanie świata przyjaznego ludziom.

Meble kuchenne Mebel Rust już 45 lat produkuje na indywidualne zamówienie. Nasze meble są niepowtarzalne i od wielu lat wytyczają nowe trendy wzornicze i funkcjonalne nie tylko w Polsce ale i za granicą .

Doceniane są nie tylko przez jury wielu konkursów ale co najważniejsze przez konsumentów w kraju, a także w Europie i USA .

Za wzornictwo projektów odpowiada zespół RUSTdesign – to grupa osób, która łączy wiedzę na temat designu, ergonomii, materiałoznawstwa , stylizacji , technologii, funkcjonalności, jakości.

Więcej na www.rust.pl


logo-RUST-fascynujące


rust1


Może Cię również zainteresować

Facebook