Polskie Meble

RAD-POL

Al. Solidarności 34 – lok. 13
61-696 Poznań
tel.: 61 657 69 50
tel. kom.: +48 668 016 983
www: www.rad-pol.com.pl
e-mail: salonpoznan@rad-pol.com.pl

Znajdziesz nas tu:


Firma Rad-Pol Meble Stylowe powstała w 1986r. Początkowo zajmowaliśmy się usługami tapicerskimi a z biegiem czasu produkcją i importem mebli stylowych, dodatków i tkanin dekoracyjnych głównie z Włoch.

W swojej ofercie posiadamy meble do urządzenia salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, przedpokoju jak również kuchni. Posiadamy także wszelkie dodatki wyposażenia wnętrz takie jak lustra, obrazy, zegary oraz oświetlenie.

Obecnie Rad-Pol to jeden z największych w kraju producentów i dystrybutorów ekskluzywnych mebli stylowych wykonywanych lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie. Oferta spółki bazuje na ogromnym wyborze materiałów i wzorów. Kupujący ma możliwość wyboru wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin oraz sposobu wykończenia. Każde zlecenie jest realizowane z największą pieczołowitością i zaangażowaniem, a najwyższa jakość, która jest priorytetem na każdym etapie produkcji, stała się znakiem rozpoznawczym Spółki Rad-Pol.

Firma Rad-Pol oferuje także największy w Warszawie wybór tkanin dekoracyjnych i obiciowych (w tym skór naturalnych i ekologicznych). Proponuje tysiące wzorów i kolorów tkanin najwyższej jakości, zarówno do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych. Ilość powtórzeń motywów w rożnych tkaninach i o różnych grubościach, pozwala precyzyjnie dobrać dekoracje na okna, narzuty oraz tapicerkę meblową. Duża część kolekcji posiada atesty trudnopalności dzięki czemu można je stosować w obiektach użyteczności publicznej.
Ciągłe poszerzanie oferty o najmodniejsze wzory sprawia, że firma jest na bieżąco z aktualnie panującymi trendami na świecie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salon Firmowego Rad-Pol i zapoznanie się z ofertą osobiście. Każdy pracownik doradzi Państwu w wyborze mebla, a także doborze pozostałych elementów brakujących w domu czy mieszkaniu.

U nas można urządzić wszystko od A do Z a my służymy fachową i miłą obsługą.


Zapraszamy do współpracy architektów i Projektantów wnętrz a także służymy wypożyczeniem mebli do zdjęć czy reklam.


Firma Rad-Pol Sp z o.o. otrzymała od Redakcji Biznes Trendy w Dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna tytuł DOBRA MARKA 2013 – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA

1

Certyfikat-radpol


KREDYT DOM ULEPSZAJĄCY

To nowa odsłona kredytu Credit Agricole dedykowana zakupom związanych z umeblowaniem i wykończeniem mieszkania czy domu.
Kredyt ma wszystkie najlepsze cechy rat Credit Agricole, które sprawdziły już miliony Klientów, a jednocześnie odpowiada na potrzeby finansowania związanych z wykończeniem wnętrz.
Całość spraw związanych z kredytem załatwiamy na miejscu w salonach.

Serdecznie Zapraszamy!

kredyt-radpol

Warunkiem korzystania z ofert specjalnych w salonach firmowych jest okazanie karty Home Profit. Oferta specjalna z kartą Home Profit jest na zakup asortymentu wyposażenia wnętrz:

- 10% na jednorazowe zakupy powyżej 20 000,00 (dowolnie wybrany asortyment),
– 10% na produkty firmy Morello Generale oraz Crema Silver i Gold (jadalnie, gabinety, stoliczki, szafeczki, kwietniki, sofy, krzesła, siedziska, pufy),
– 20% na produkty firmy Fasalcastelli (wypoczynki, sofy, fotele),
– 20% na produkty firmy Zillio (jadalnie, witryny, bufety, stoły)

Okazując kartę Home Profit w salonach Rad-Pol meblując mieszkanie wiele zaoszczędzisz! Przyjdź i sprawdź. Szczegóły wyjaśnią nasi pracownicy.

home-profit-radpol

 


Camel Group – 30%

Jadalnie, Sypialnie, Gabinety, Meble Hotelowe i wypoczynkowe

Promocja dotyczy tylko mebli na zamówienie.
Więcej informacji w Salonie Firmowym Rad Pol Poznań

Nowości Włoskie Rad-Pol

Firma Rad-Pol oferuje Nowe Meble w Nowych wybarwieniach i wykończeniach:

  • różnorodna kolorystyka drewna
  • wysoki połysk
  • kamienie Swarovskiego
  • nowoczesna tkanina

Salon:

Jadalnia:

Przedpokój:

Kuchnia:

Dekoracje:

Pokój dziecięcy:

Sypialnia:

Gabinet:

Przedpokój:

Podziel się z innymi na:

Może Cię również zainteresować

Facebook