#alfabetstrefydesignu - Nickel Development

Nickel Development to rodzinna firma, która od ponad 20 lat zmienia oblicze Poznania oraz innych polskich miast. Inwestycje Nickel Development – domy, mieszkania, budynki użyteczności publicznej to miejsca, w których po prostu chce się żyć, mieszkać, przebywać. Pasja, wiedza i zaangażowanie pozwala na tworzenie inwestycji w najlepszych lokalizacjach, w najwyższym standardzie oraz przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i funkcjonalnych, dzięki czemu żyje się piękniej.

Najnowsza inwestycja – Apartamenty Koło Brzegu inspirowana pragnieniem podróży do cichej osady to idealne miejsce do wypoczynku nad brzegiem morza, w którym zakocha się każdy miłośnik ciszy, spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą. Sprawdźcie, jak fantastycznie to wygląda na: https://kolobrzegu.com/pl/apartamenty-kolobrzeg

A jeśli potrzebujecie pomocy w zawiłościach związanych z procedurami kredytowymi to specjaliści Nickel Development służą pomocą i fachowym doradztwem, biorąc na siebie wszystkie formalności. Szybko, sprawnie i bez stresu dla Inwestora! :)

Przyjdź do Strefy Designu, usiądź wygodnie w fotelu i zapoznaj się dostępną ofertą! 


Aktualności