Darmowe warsztaty florystyczne – stwórz własny flowerbox

Wiosna to idealny moment, by spróbować czegoś nowego i dać się ponieść kreatywności. Już 16 maja w Galerii Polskie Meble odbędą się darmowe warsztaty florystyczne, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie stworzyć piękny flowerbox 🌿

To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w spokojnej, twórczej atmosferze i jednocześnie nauczyć się podstaw florystyki. Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie, tutaj liczy się chęć tworzenia!

🌷 Czym są flowerboxy?

Flowerbox to elegancka kompozycja kwiatowa umieszczona w ozdobnym pudełku. To piękna forma dekoracji, ale też wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, na przykład z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Podczas warsztatów uczestnicy krok po kroku poznają podstawy tworzenia kompozycji i samodzielnie wykonają swój własny flowerbox, który zabiorą ze sobą do domu.

🌿 Kreatywna przestrzeń

Warsztaty poprowadzi pracownia florystyczna Śródlesie, która stawia na naturalność oraz subtelne, dopracowane kompozycje kwiatowe. Całe spotkanie ma swobodny charakter i daje przestrzeń do działania bez presji. To czas na relaks, kontakt z natura i spokojną przyjemność tworzenia.

Warsztaty odbędą się w przestrzeni sąsiadującej ze specjalnie przygotowaną w galerii strefą Urban Jungle wypełnioną roślinami.

💐 Dlaczego warto przyjść?

Udział w warsztatach to świetna okazja, by:

  • poznać podstawy florystyki
  • rozwinąć kreatywność
  • spędzić czas w inspirującym otoczeniu
  • stworzyć własną, unikalną kompozycję

Co ważne, udział jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga zapisów.

🌸 Szczegóły wydarzenia

Kiedy? – 16 maja (sobota)
O której? – 11:30–16:30
Gdzie? – Galeria Polskie Meble, Al. Solidarności 34, Poznań (hall główny)
Wstęp wolny, bez zapisów

 
Galeria
Polskie Meble
Adres: Al. Solidarności 34
Poznań
Godziny otwarcia:
Pon. - Sb 10-20
Nd. handl. 10-18