Kompleksowe wyposażenie łazienek i pokoi kąpielowych. Duży asortyment mebli łazienkowych – wszystko w jednym miejscu! Oferujemy wysokiej jakości meble łazienkowe do małych łazienek oraz sporych przestrzeni pokojów kąpielowych.
Elementy wyposażenia łazienki takie jak szafki podumywalkowe, lustra łazienkowe, szafki do zabudowy pod blatem, szafki wiszące i stojące na długich nóżkach i bez prześwitu. Kolorystyka mebli łazienkowych dostosowana do stylu i charakteru łazienki – istnieje też możliwość wymiany frontów, uchwytów, wielkości drzwiczek i szuflad. Różne głębokości szuflad łazienkowych i schowków przeznaczonych do zabudowania w toalecie. Duży wybór kolorystyki i materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Galeria Polskie Meble oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek i pokoi kąpielowych. Wszystko w jednym miejscu! Dzięki temu bez problemu podejmiesz się nawet największych wyzwań remontowo-aranżacyjnych w dużej lub małej łazience. Odwiedzając salony łazienek w Poznaniu na terenie naszego kompleksu, stworzysz piękną, oryginalną i wygodną łazienkę, w której nie tylko będziesz mógł dbać o higienę ciała, ale również zrelaksować się i zregenerować siły. Jeżeli szukasz nowoczesnego wyposażenia łazienek, powinieneś skorzystać z szerokiego asortymentu prezentowanego w Galerii Polskie Meble w Poznaniu. Proponujemy wysokiej jakości meble łazienkowe do małych pomieszczeń oraz sporych pokojów kąpielowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Salon łazienek Poznań – meble łazienkowe na wymiar i wiele więcej

W Galerii Polskie Meble możesz liczyć na pełne wyposażenie łazienek w Poznaniu. Proponujemy bowiem szafki podumywalkowe, lustra łazienkowe, szafki do zabudowy pod blatem, szafki wiszące i stojące na długich nóżkach czy bez prześwitu. Bez problemu dobierzesz produkty w taki sposób, aby kolorystyka mebli została dostosowana do stylu i charakteru łazienki. Istnieje też możliwość wymiany frontów, uchwytów, wielkości drzwiczek oraz szuflad, a także dopasowania głębokości szuflad łazienkowych czy schowków przeznaczonych do zabudowania w toalecie. Wszystkie meble zostały wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Jeżeli chcesz zamówić meble łazienkowe na wymiar, to w naszej galerii w Poznaniu jest taka możliwość. Zapraszamy!

Wyposażenie łazienek – Galeria Polskie Meble Poznań

Grono salonów łazienek w naszej galerii w Poznaniu poszerza renomowana firma Pascall. W jej ofercie można znaleźć wysokiej jakości dodatki do łazienki np. ręczniki czy dywaniki. Na uwagę zasługuje także salon Jeta, zajmujący się kompleksowym wyposażeniem łazienek. Klienci mogą wybrać m.in. meble do łazienek, armaturę łazienkową czy płytki. Showroom Komandor oferuje z kolei gotowe rozwiązania aranżacyjne całych łazienek, które będą świetną opcją dla osób lubiących od razu widoczny efekt. Domeną salonu Professional są produkty drewniane z kategorii drzwi, podłóg drewnianych, paneli podłogowych oraz elementów wykończeniowych. Co ważne, wszystkie salony w Galerii Polskie Meble tworzą uznani producenci polscy oraz zagraniczni, których produkty cieszą się dużą popularnością zarówno w kraju, jak i na świecie. Wybierz salon łazienek w Poznaniu w naszym kompleksie i skorzystaj z oferty. Serdecznie zapraszamy!