Nowa przestrzeń – coffee corner „Pod Papugami”

Aranżujesz przestrzeń swojego domu. Chcesz ją wyposażyć w wysokiej jakości produkty. Odwiedzasz galerie meblowe, sprawdzasz dostępne rozwiązania. Przychodzi jednak moment, w którym chcesz odpocząć. Zastanowić się nad tym co tak naprawdę będzie dla Ciebie z widzianych produktów najodpowiedniejsze. Usiądź, odetchnij i rozkoszuj się aromatyczną kawą w nowym miejscu w Galerii Polskie Meble.

Klimatyczny coffee corner „Pod Papugami” usytuowany w holu głównym Galerii Polskie Meble, to miejsce gdzie klienci, osoby odwiedzające galerię mogą usiąść podładować telefon, laptop oraz napić się aromatycznej kawy, czekolady, pysznej herbaty.

Miejsce to stworzone zostało również z myślą o architektach, którzy często odwiedzając galerię wraz ze swoimi klientami nie mieli miejsca aby spokojnie omówić projekty, potencjalne zakupy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy aby dokonywali zakupów w  komfortowych warunkach. – mówi Piotr Chabzda, specjalista ds. marketingu.

Galeria Polskie Meble to ponad 30 showroomów ekskluzywnych marek meblowych skupionych w jednym miejscu. W przestrzeniach galerii cyklicznie odbywają się warsztaty, spotkania, oraz wystawy wielkopolskich Artystów Rzeźbiarzy. Galeria czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20. W niedziele handlowe od 10 do 18.

Zapraszamy!

Aleje Solidarności 34 Poznań

www.polskiemeble.com.pl


Aktualności