NOWOŚĆ w salonie HALUPCZOK KUCHNIE

Miło jest nam poinformować, że marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza poszerzyła swoją ofertę materiałową o ekologiczne płyty meblowe, pochodzące w 100% z recyklingu drewna.
W tworzeniu unikatowych wnętrz marka Halupczok od lat czerpie inspiracje z harmonii otaczającej natury. Z połączenia zamiłowania przyrodą i proekologicznych wartości, przyświecających firmie w codziennej biznesowej aktywności, zrodziła się idea wzbogacenia oferty o drewno pochodzące z odzysku. Kierując się swoją ekologiczną wrażliwością i przeświadczeniem, że każdy pojedynczy krok może przyczynić się do wspólnego sukcesu, marka wprowadziła do oferty 4 odcienie włoskich płyty, pochodzących w 100% z recyklingu drewna. Płyty Dąb Grigio, Dąb Antico, Cement Italia i Dąb Scuro, dołączyły tym samym do szerokiej gamy materiałów, gwarantujących ponadczasowe piękno i wysoką jakość kolekcji meblowych, z których słynie marka Halupczok.
Zapraszamy do korzystania z najnowszej oferty Halupczok Studio Poznań, który znajdziecie na piętrze Galeria Polskie Meble Aleje Solidarności 34 / Poznań

Aktualności