Nowości w ofercie Italmeble - trzy modułowe sofy marki Olta

Hudston, Cooper i Stone to najnowsze modele wykonane w pracowni Olta dostępne w salonie Italmeble.

Piękna, minimalistyczna i niezwykle lekka w swojej stylistyce kolekcja Hudson przyciąga spojrzenia i zaprasza, aby usiąść na niej wygodnie.  Zachwycają obłe kształty i delikatne stalowe elementy podstawy, które delikatnie okalają obrys siedziska nadając jej lekkości. Hudson na pewno „skradnie” niejedno serce naszych klientów.

Złożona konstrukcja modelu Cooper została opracowana z myślą o przestrzeniach charakteryzujących się różnorodnymi tożsamościami i pozwala na tworzenie nieskończonych kompozycji. Nowoczesny design oraz elastyczne i trwałe materiały sprawiają, że jest nie tylko piękna, lecz także bardzo wygodna.

Kolekcja Stone wprowadza do wnętrza solidną porcję elegancji i wyrafinowanego wzornictwa. Urzeka szlachetnymi geometrycznymi kształtami oraz wygodnymi owalnymi poduszkami. Prezentuje się dostojnie i elegancko. Delikatne linie i miękkie formy stanowią najlepsze zaproszenie do relaksu. Choć to popisowy przykład nowoczesnego designu, nie ma w sobie minimalistycznego chłodu. Nawet w wersji rozbudowanej urzeka optyczną lekkością.

Wszystkie trzy wyróżnia duża kombinatoryka brył i modułowa konstrukcja umożliwiająca budowę pożądanej, spersonalizowanej wersji.


Aktualności