O Galerii

Dla tych, dla których dom lub biuro to coś więcej niż tylko cztery ściany. Dla wszystkich pragnących urządzić pomieszczenia pełne charakteru, potrzebujących wnętrz dopasowanych nie tylko do potrzeb, ale również do temperamentu. W Galerii Polskie Meble znajdziesz inspirującą ofertę salonów meblowych renomowanych marek polskich i włoskich producentów. Nasi projektanci wnętrz pomogą Ci wybrać idealne meble, w zgodzie z trendami, ale pamiętając o twojej wizji i osobowości.

Bez względu na to, czy tworzysz pomieszczenie od zera, czy chcesz jedynie wpuścić nieco świeżości do już urządzonych wnętrz, znajdziesz u nas zróżnicowane, inspirujące przedmioty, które pomogą ci się wyrazić i pokazać twój niepowtarzalny styl. Za przewodników po trendach posłużą ci profesjonalni projektanci wnętrz pracujący w naszej Galerii. Dzięki fachowemu doradztwu, poznasz ofertę salonów renomowanych marek i odkryjesz swoje własne spojrzenie na nowoczesne i klasyczne wizje przestrzeni.

Asortyment naszej Galerii przypadnie do gustu osobom ceniącym swoją indywidualność i luksusowe przeżycia. Proponujemy świat pełen komfortu i elegancji, połączenie funkcjonalności i niepowtarzalnego wzornictwa. Jeśli chcesz, by twoja przestrzeń reprezentowała cząstkę twojej osobowości, zapraszamy serdecznie na zakupy do Galerii Polskie Meble!


Wynajem powierzchni

Galeria Polskie Meble to 13,279 mkw przestrzeni sklepowej stworzonej z myślą o wymagających klientach, urządzających swoje wnętrza stylowo, elegancko i w zgodzie z najnowszymi trendami. To również doskonałe miejsce dla wszystkich biznesów kierujących swoje produkty lub usługi do tej grupy docelowej.

Kontakt

Chcesz otworzyć salon swojej firmy w Galerii Polskie Meble?
Skontaktuj się z nam: 

Giant Invest Sp. z o.o
tel.:+48 61 871 86 08

email: kontakt@giant.pl