LIVINGROOM - Galeria Polskie Meble Poznań

livingroom

Wygoda w pięknej formie to filozofia tej niezwykle cenionej i lubianej w Polsce i na świecie firmy produkującej meble tapicerowane. Zapraszamy do LIVINGROOM!

Meble LIVINGROOM stworzone są z pasji do piękna, komfortu, wygody i zdrowego trybu życia. Charakteryzuje je prostota, nowoczesny design i elegancja. LIVINGROOM jest marką doświadczonego producenta mebli tapicerowanych firmy DFM Sp. z o.o. z Warmii, która stała się dobrze znana polskim Klientom od czasu swojego debiutu w 2005 roku. Ponieważ piękne meble wymagają pięknej oprawy bardzo dużą wagę producent przywiązuje do mebli uzupełniających: stołów, krzeseł, stolików, komód, dywanów itp.

Firma śledzi światowe trendy i kieruje się nimi podczas doboru kolekcji. Wiele dodatków i akcesoriów dekoracyjnych wykonanych jest ręcznie z surowców pochodzenia naturalnego. Wykorzystywane są ekologiczne materiały. Firma została wielokrotnie zauważona i nagrodzona. Jest ceniona w Polsce jak i na świecie, a jej produkty kierowane są do osób poszukujących nieoczywistych i oryginalnych pomysłów.

 


 

Al. Solidarności 34 - lok. 9
61-696 Poznań
tel. kom.: +48 784 035 769
www: livingroom.pl
e-mail: poznan@homegallery.com.pl


Galeria

Livingroom Cruz kw
Livingroom sofa Peruggia kw
Livingroom narożnik Molto kw
Livingroom fotel Coria kw
Livingroom fotel Blesa kw
Stół Patch kw
Stół Kenzo kw
Narbonne stolik kw
Tax komoda kw