MEBLE POTOCKI - Galeria Polskie Meble Poznań

MEBLE POTOCKI

MEBLE POTOCKI to producent mebli wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment stołów i krzeseł. Wytwarzamy także ławy meble tapicerowane oraz skrzyniowe. 

Nasza firma pojawiła się na polskim rynku już w 1990 roku. Pasja z jaką tworzymy nasze meble sprawiła, że przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Wysoka jakość oraz nietuzinkowy design to cechy jakimi charakteryzują się produkowane przez nas meble. 

Salon meblowy, który uruchomiliśmy wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom pomoże w wyborze odpowiednich dla Państwa mebli oraz przyspieszy proces składania zamówienia. Wiedza przez nas zdobyta na renomowanych uczelniach oraz bogate doświadczenie w budowie konstrukcji drewnianych sprawiają, że  wytwarzane przez nas meble charakteryzują się niespotykaną stabilnością i wytrzymałością. Bazujemy na sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązaniach oraz na nowoczesnym stylu. Meble Potocki są ponadczasowe przez cały okres ich użytkowania. Zadowolenie Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówione meble był najwyższej jakości. 

Dzięki zaangażowaniu fachowców, z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze wymarzonych mebli.


Al.Solidarności 34 - lok. 26B
61-696 Poznań
tel. : 798 598 807
www: www.meblepotocki.pl
e-mail: potocki@stoly-krzesla.com.pl


Galeria

SPOLETO_3176_new
Rot + Polonia
okrągły
Larino_II_ok
Husar + Focus
DESIO_aranzacja_new_6520
Cezar + Victoria