SENPO - Galeria Polskie Meble Poznań

SENPO

Posiadamy w sprzedaży materace przodujących na rynku producentów takich jak Tempur,  Relaks,  Hilding, Magniflex i Serta . Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Wiemy, jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionych produktów. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak, jak i my chcielibyśmy być traktowani w każdym sklepie. Zadowolony klient to nasza najważniejsza wizytówka.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru, a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż zakupionego towaru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu, a także naszego serwisu internetowego: www.senpo.pl


Al. Solidarności 34 – lok. 5A
Poznań 61-696
tel. kom. +48 531 636 275
www: www.senpo.pl
e-mail: polskiemeble@senpo.pl

Galeria

Sesja_wnetrza_Bartosz_Pussak_fotografia-10
Sesja_wnetrza_Bartosz_Pussak_fotografia-9