Wyjątkowe dekoracje do domu, które ożywią każde wnętrze i stworzą niezwykłą atmosferę! Chłodny minimalizm tylko do podkreślenia stylu skandynawskiego w salonie lub sypialni czy barokowy przesyt wnętrz w stylu klasycznym – każdy znajdzie coś dla siebie w przystępnej cenie! Nasza oferta jest bardzo szeroka – największy wybór dekoracji dla domu oraz wiele możliwości stworzenia niezapomnianego klimatu, dzięki ładnym drobiazgom w różnych stylach i cenach na każdą kieszeń. Wśród dekoracji znajdą się popularne ramki na zdjęcia czy poduszki dekoracyjne, jak również cały szereg drobiazgów bardziej unikalnych i ściśle dostosowanych do szczególnego klimatu pomieszczeń stylizowanych i nietypowych. Wazony, świeczniki, świece, poduszki dekoracyjne, misy, patery, tace, kieliszki, karafki, szklanki, ramki, lustra, lampy, zegary – ogromny wybór wszelkiego rodzaju dekoracji i akcesoriów do domu.

Mocne akcenty, a może skandynawski minimalizm? Bez względu na to, w jakim stylu zdecydujesz się zaaranżować swoje wnętrza, aby osiągnąć ciekawy efekt, musisz wykazać się pomysłowością, kreatywnością oraz chęcią wprowadzania zmian. Jeżeli nie masz precyzyjnie określonego planu działania, podpowiadamy, jak urządzić Twoje mieszkanie.

Niezmiennie od lat w kwestii aranżacji wnętrz na topie znajduje się styl nowoczesny, którego bazą jest minimalizm, funkcjonalność i prostota. Wybierając dekoracje i wzory, zastanów się nad tym, co chcesz wyeksponować w swojej przestrzeni, ile masz miejsca i czy zaplanowana aranżacja tworzy spójną, harmonijną całość. Tworząc przyjazne dla siebie miejsce, pamiętaj o komforcie, bowiem Twój dom jest Twoim azylem.

Dobrze zaprojektowane i wielofunkcyjne wyposażenie pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennej przestrzeni. Zanim zdecydujesz się na zakup dekoracji, które stanowią przysłowiową wisienkę na torcie, zastanów się, jaki chcesz uzyskać efekt.

Dodatki do okien i podłóg

Spośród wszystkich dostępnych dekoracji domowych na szczególną uwagę zasługują elementy kompleksowej stylizacji okien. Są one widoczne i przesądzają o aranżacji nie tylko okna, ale i całego wnętrza. Dlatego warto zadbać, żeby były dobrze dopasowane do zaplanowanego stylu. W naszej ofercie znajdziesz firany i zasłony wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, co jest niezwykle ważne, gdyż nie wymieniamy ich zbyt często.

Po latach niebytu, do łask wracają dywany, które ocieplają wnętrza i podkreślają ich styl. Kupując dywan, warto zainwestować w produkt dobrej jakości, ponieważ narażony jest on na codzienne użytkowanie, a tym samym różnorodne zabrudzenia. Powinien być więc łatwy w utrzymaniu w czystości.

Cenne dodatki w każdym wnętrzu

Kolejnym, bardzo ważnym elementem wnętrz jest pościel, która oprócz stylizacji łóżka i nadaniu charakteru Twojej sypialni, pełni bardzo ważną funkcję – dba o Twój komfortowy sen. Pod pościelą śpimy codziennie. Powinniśmy zatem zadbać, żeby była ona nie tylko ładna, ale i dobrej jakości. Najlepiej, aby była wykonana z naturalnych materiałów, które mają dobry wpływ na skórę oraz przepuszcza powietrze. W drugiej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na wzór, oczywiście dopasowany do dobranych już wcześniej dodatków.

Odwiedzając galerię Polskie Meble, wyposażysz swoje wnętrza w poduszki dekoracyjne, różne drobiazgi do bardziej unikalnych i ściśle dostosowanych do konkretnego klimatu pomieszczeń. Wazony, świeczniki, świece, poduszki dekoracyjne, misy, patery, tace, kieliszki, karafki, szklanki, ramki, lustra, lampy, zegary – znajdziesz tu ogromny wybór wszelkiego rodzaju dekoracji i akcesoriów do domu różnych marek.

Ponadto realizujemy zlecenia i pomagamy komponować wnętrza biur i hoteli. W naszej ofercie znajdziesz dodatki, które wyrażą charakter Twojej pracy. Proponujemy dekoracje osobom, które mają duże wymagania estetyczne i jakościowe.

W naszej galerii znajdziesz produkty polskich oraz włoskich zakładów produkcyjnych, które wyróżnia niepowtarzalne, wyjątkowe wzornictwo.