Zaprojektowane z dbałością o każdy detal przez profesjonalistów meble do sypialni dla każdego.
W zróżnicowanej ofercie znaleźć można ramy o różnym przeznaczeniu i wymiarach – do łóżek małżeńskich i pojedynczych, w wymiarach standardowych (140×200, 160×200, 180×200) oraz nietypowych (200×220) oraz różnej stylistyce: ramy metalowe, drewniane i łączone. Łóżka wysokie i niskie, na nóżkach, z pojemnikiem na pościel, drewniane i tapicerowane. Nowoczesne i minimalistyczne, surowe i ciężkie lub ażurowe i bogato zdobione – szeroki wachlarz funkcjonalnych i stylowych rozwiązań do każdej sypialni w zróżnicowanych cenach.
Przydatne meble do sypialni to również toaletki, szafki nocne i szafy do sypialni, gotowe lub na wymiar – w zależności od potrzeb klienta i wielkości pomieszczenia. Duży wybór różnego rodzaju szaf: szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy wnękowe i wolnostojące, które pomieszczą wszystko. Najwyższa jakość materiałów stosowanych do wykończenia mebli do sypialni. Producenci z nagrodami za najlepszy design z Polski i ze świata. Unikalne propozycje do nietypowych wnętrz.

Sypialnia to miejsce stworzone tylko dla nas, wnętrze o wyraźnie prywatnym charakterze, do którego wstęp mają tylko wybrane osoby i które służyć ma przede wszystkim naszemu wypoczynkowi. Dlatego, wybierając meble do sypialni, kierujmy się wyłącznie własnym gustem, ale i potrzebami. Wnętrze powinno zachęcać do wypoczynku i odpowiadać naszej estetyce. Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy się i ładujemy baterie na nowy dzień pełen wyzwań. Znacznie lepiej zasypia się i budzi w pomieszczeniu, które urządzone jest tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Urządzając sypialnię, należy zwrócić uwagę również na delikatny i stonowany kolor ścian, piękne materiały, ale też wybór ponadczasowych i solidnych mebli. Ważna jest ich funkcjonalność, ale także wygląd.

Nowoczesne meble do sypialni

W sypialni dobrze sprawdzą się meble nowoczesne, które są jednocześnie ponadczasowe. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli nowoczesnych mebli o ciepłych i chłodnych odcieniach oraz proste, regularne bryły z delikatnymi elementami ozdobnymi. Dzięki nim wystrój Twojej sypialni nie będzie monotonny, a wybór minimalistycznych mebli nie będzie oznaczał rezygnacji z elegancji oraz nudy. Znajdziesz też u nas bogaty wybór mebli do sypialni w wielu kolorach i o wielu fakturach. Wybierz nowoczesne meble do sypialni w jednym, neutralnym kolorze i zaszalej z dodatkami lub postaw na oryginalne nowoczesne formy, które są ozdobą samą w sobie.

Jakie meble wybrać do sypialni?

O wyborze mebli do sypialni decyduje w dużej mierze nie tyle jej styl, ile również wygoda. Powinno być komfortowo i pięknie. W idealnej sypialni estetyka i idealny wygląd będą szły w parze z funkcjonalnością. Liczba i kolorystyka mebli powinny współgrać z wielkością pomieszczenia. Powinny się w niej znajdować najpotrzebniejsze meble, jak łóżko czy szafa, ale nie można przesadzić z ich liczbą, ponieważ można osiągnąć odwrotny efekt, czyli zagracenie pokoju. W przypadku małego metrażu zwróćmy uwagę na meble do sypialni w jasnych barwach oraz z lustrzanymi i szklanymi płaszczyznami, które optycznie powiększą wnętrze, a zamiast szafy do sypialni z otwieranymi drzwiami wybierzmy szafę z drzwiami przesuwnymi. W sypialni z pewnością musi stanąć łóżko – to najważniejszy mebel w całym pomieszczeniu. Musi być ono przede wszystkim wygodne. Nawet mając niewielką sypialnię, warto też rozważyć zakup szafek nocnych, dzięki którym niezbędne przedmioty zawsze będziemy mieć w zasięgu ręki. Funkcjonalność sypialni znacznie zwiększy wybór szafy oraz komody do sypialni. Zachowamy wtedy idealny porządek w pomieszczeniu, a wszystkie rzeczy, które nie muszą być na widoku, zostaną schowane. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór mebli do sypialni takich marek jak m.in. Dion, LENA, czy też KLER.