Szkolenie "Największe błędy podczas aranżacji wnętrz" za nami!

23 maja odbyło się wyjątkowe, stacjonarne szkolenie dla architektów i projektantów wnętrz prowadzone przez Agnieszkę Pasiekę-Adamek, właścicielkę biura projektowego Atoato.

Podczas szkolenia zostały poruszone tematy związane z problemami podczas aranżacji poszczególnych pomieszczeń, błędami, które mogą pojawić się w trakcie gromadzenia dokumentacji technicznej oraz wyzwaniami związanymi z pracą z klientem. Komplet na sali, pełne skupienie na twarzach i gorące dyskusje w trakcie - to wszystko mówi samo za siebie!

Szkolenie odbyło się w inspirującym wnętrzu Galerii Malarstwa Szymona Kaczmarka pełnego autorskich obrazów, a partnerami całego wydarzenia byli: Jeta, Livingroom, Meble Halupczok, RONDO Polska, Showroom Komandor i Volvo Firma Karlik, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji oraz przygotowanie upominków, które przydadzą się w pracy każdego architekta i projektanta wnętrz!

Dodatkowo przez cały dzień przed Galerią można było podziwiać nowego sportowego sedana Volvo S60 oraz Volvo V90 i XC60, które przyciągały wzrok i cieszyły się niemałym zainteresowaniem oraz umówić się na jazdę próbną.

Zdjęcia autorstwa Bartosza Pussaka.


Aktualności

-15% meble wypocznkowe olta
PROMOCJA MEBLE BEZ VAT2020
2020-02-11 09_22_48-Otrzymaj 5 % rabatu na zakup mebli!.pdf - Adobe Acrobat Reader DC