Przytulny i wygodny salon. Jak ocieplić wnętrze?

Jesienne wieczory powoli dają się nam we znaki. Coraz chętniej spędzamy czas w domu delektując się ciepłem i spokojem. Leniwe leżenie na kanapie pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty, książką. Takiego czasu potrzebujemy. Mamy wtedy chwilę na regenerację i zebranie myśli. Może warto zatem dostosować przestrzeń naszego salonu czy pokoju dziennego aby był przytulny, w pełni wygodny i mógł zaoferować nam błogi relaks?

Aranżując salon, pokój dzienny postawmy na komfort i wygodę. Najczęściej w tych pomieszczeniach siadamy po dniu pełnym pracy i emocji z nią związanych. Chcemy się wyciszyć, odpocząć. Przy wyborze mebli pomyślmy o wygodnej kanapie, takiej która sprawdzi się jako miejsce do siedzenia ale również leżenia. Chyba każdy z nas lubi czasem położyć się na kanapie w salonie i obejrzeć ulubiony film z kieliszkiem wina w ręku. A kanapa marzeń idealnie się do tego sprawdzi.

Showroom KLER

Kolejnym ważnym elementem wystroju salonu jest stolik kawowy. Sprawdzi się podczas spotkań ze znajomymi, ale również podczas samotnych, kiedy chcemy np. odłożyć książkę, gazetę lub telefon. Idealny mebel, na którym możemy ustawić przekąski oraz kubek z herbatą. Dzięki niemu wszystko znajdzie się w zasięgu naszych rąk – tak abyśmy nie musieli niepotrzebnie z niego wstawać.

Salon Meble Potocki

Chcąc nadać przytulności wnętrzu zadbajmy o odpowiednie dodatki. Na podłodze połóżmy miękki dywan. Przyjemnie ociepli wnętrze. Poduszki na kanapie czy fotelu to nie tylko element wystroju. Sprawdzą się podczas siedzenia, leżenia. Nie zapominajmy o jeszcze jednym dodatku.  Zaopatrzmy się w koc! Miękki w dotyku. Ciepły, którym będziemy mogli przykryć się podczas chłodnego wieczoru.

Showroom Sofaroom

Przytulny klimat do pomieszczenia wprowadzimy wybierając odpowiednie oświetlenie. Przygaszone światło o ciepłej barwie sprawdzi się w przestrzeni salonu. Nienachalne, delikatne. Oświetli przestrzeń w taki sposób abyśmy czuli się komfortowo we wnętrzu. A o to przecież nam chodzi w szczególności – aby przestrzeń salonu pozwalała nam odpocząć, zregenerować się i miło spędzić czas.

Showroom Ziemann Home Decor

Zapraszamy do salonów meblowych oraz z artykułami wystroju wnętrz w Galerii Polskie Meble. Znajdziecie tam wiele ciekawych rozwiązań, które pomogą stworzyć ciekawy design oraz komfortową przestrzeń w waszym domu.


Aktualności