Asortyment:
sofy, meble, fotele
Strona www:

ARIS CONCEPT

ARISconcept to zupełnie nowa marka, powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1981 roku firmy ARISmebel. Blisko ćwierć wieku zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży meblarskiej, pozwala mówić o ARISconcept, jako o firmie z tradycjami.

Początkowo działająca pod nazwą ARISmebel firma Ryszarda Włodarczyka, zaczęła swoją ekspansję rynku meblarskiego od zaledwie kilkunastu zestawów wypoczynkowych, by dziś osiągnąć zawrotną liczbę blisko stu różnych koncepcji sofnarożników czy foteli. Bogactwo modeli mebli dumnie uzupełnia ogromna kolekcja najlepszej jakości tkanin obiciowych, zwłaszcza włoskich i francuskich.

Zmiana nazwy marki z ARISmebel na ARISconcept również poniekąd ilustruje wspomniane wyżej bogactwo, jednak jest także symbolem skoku jakościowego jakiego dokonała firma oraz eksplozji nowych pomysłów przekutych na wiele ciekawych produktów. Wyjątkowość tych produktów potwierdza choćby zainteresowanie jakie budzi wśród dekoratorów czy architektów wnętrz, którzy wykorzystują je jako ozdobę własnych projektów. W taki oto sposób meble ARIS’a gościły już w rozmaitych programach telewizyjnych oraz reklamach, towarzysząc znanym osobom, aktorom czy prezenterom.

Bardzo istotnym jest fakt, że firma ARISconcept dysponuje własną infrastrukturą i zapleczem umożliwiającym budowę mebli, co w praktyce oznacza pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym oraz płynące z tego faktu zalety. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie. Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu.

Wszystkie oferowane przez przedsiębiorstwo produkty powstały w autorskim studiu projektowym Ryszarda Włodarczyka. Są to meble nawiązujące stylem do ubiegłych epok, jak również i projekty nowoczesne, podążające za aktualnymi trendami. Szczególnie te drugie cechuje „modułowość”, która ułatwia komponowanie i eksponowanie ich w dowolnym wnętrzu.

Do budowy mebli użyto dobrych i trwałych materiałów – konstrukcje mebli to lite drewno, zaś tkaniny obiciowe to m. in. materiały obiciowe oraz skóra naturalna – wszystko najwyższej klasy jakościowej.

Firma ARISconcept zaopatruje salony meblowe, sklepy meblowe czy też galerie wnętrz, zapewniając partnerom transport mebli do celu. Od wielu lat jej meble eksportowane są również do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, a także do Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i stara się sprostać najbardziej wymagającym klientom.