Asortyment:
meble na wymiar, meble kuchenne
Poziom: 1

MEBLE MERDA

Twoje wnętrze, Twój charakter.

O NAS

To, co wyróżnia Ciebie od innych to indywidualny charakter. To, co wyróżnia nas od innych, to indywidualne podejście do Twojej osoby, by każde wnętrze, które dla Ciebie zaprojektujemy odzwierciedlało Twój stan umysłu, ducha i ciała. W każdym szczególe zrobionego przez nas mebla odnajdziesz pierwiastek swojej osoby – unikalny styl, który Ciebie charakteryzuje i pozwoli Tobie czuć się dobrze we własnym wnętrzu.

UNIWERSUM NASZYCH MOŻLIWOŚCI

Ty mówisz, my słuchamy. Firma Meble Merda od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Istniejemy od 1989 roku, kierując swoją ofertę do klientów indywidualnych, firm i instytucji. Potrafimy dopasować Twoją wizję do każdego wnętrza tworząc unikatową przestrzeń, w której żyjesz, pracujesz, odpoczywasz. Przekonaj się o sile naszych pomysłów, odkryj najlepsze dla siebie rozwiązania korzystając z naszych usług.

W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA

Lubisz swobodę w kuchni i mały artystyczny rozgardiasz, a zarazem chcesz, aby wszystko było na swoim miejscu? Żyjemy w świecie paradoksów, ale dzięki temu odczuwamy wszelkie niuanse pełnego pasji życia. Odważ się żyć pełną piersią, bądź szalony, pełen energii, odkrywaj nowe światy w swoim wnętrzu, który dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy. Nasza meble to nie tylko funkcjonalne i użyteczne przedmioty, to również wspaniałe ozdoby wnętrz. Ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, pozwalających tworzyć designerskie meble spełniające w pełni wymagania klientów. Wieloletnia tradycja oraz oryginalne wzornictwo to nasza metoda produkowania najlepszych mebli, dzięki którym każde wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

INDYWIDUALNY CHARAKTER

Powstaliśmy jako firma, która od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na jakość wykonywanych przez siebie mebli. Rozumiemy nie tylko potrzeby naszych klientów, ale również dzielimy się pasją i satysfakcją, które czerpiemy ze wspólnego tworzenia niepowtarzalnych projektów. Bądź pewny, że odnajdziemy Twój indywidualny charakter. Oferując szeroki zakres usług jesteśmy w stanie zrealizować w 100% Twoje zamierzenia. Czuj się dobrze we własnym wnętrzu.

Zapraszamy do współpracy!