Asortyment:
sofy, meble, fotele, dywany, usługi aranżacji, akcesoria i dodatki
Strona www:

PUSZMAN

Puszman to polska marka mebli wypoczynkowych , jako firma rodzinna, od prawie 70 lat pomaga klientom w urządzaniu ich wymarzonego mieszkania czy domu. Produkuje funkcjonalne i komfortowe meble wypoczynkowe: sofy, narożnik, fotele i pufy, które zyskują uznanie klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnym parku maszynowym, z powodzeniem, wdraża własne rozwiązania technologiczne, będące gwarancją jakości oraz wyjątkowego komfortu oferowanych produktów. Oferuje meble o oryginalnym designie i w dobrej jakości, tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół. Marka Puszman zaprasza do odwiedzenia Showroomu i poznania jej bliżej! Czekają specjale promocje, rabaty i niespodzianki, dla najmłodszych słodycze i mnóstwo baloników.
Wyróżnikiem Showroomu jest stała oferta darmowych próbek tkanin, darmowe porady projektanta wnętrz, które mogą pomóc w decyzji zakupowej. Klienci mogą również zakupić meble na dogodne raty. Oprócz atrakcyjnej oferty, doradcy klienta, doradzą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, zaproponują meble i tkaniny, dobiorą dekoracje. Wszystko po to, by moc cieszyć się pięknym wnętrzem z meblami Puszman!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Showroomu Puszman, zainspirowania się propozycjami, odpoczynku na wybranym meblu, a wszystko w otoczeniu pięknych aranżacji, komfortu, zapachu i smaku wyśmienitej kawy. Puszman to wygodne, funkcjonalne i doskonałej jakości meble, które są gwarancją wyjątkowego komfortu.