Asortyment:
meble, meble na wymiar, usługi aranżacji, akcesoria i dodatki
Poziom: 1

SHOWROOM KOMANDOR

Showroom to miejsce pełne eleganckich, oryginalnych i wysokiej jakości mebli oraz rozwiązań „szytych na miarę”, wpisujących się w codzienne życie i pomagających kreować wyjątkowe wnętrza. Zaprezentowane w salonie aranżacje to innowacyjne rozwiązania, oparte na światowych trendach i wnoszące do codzienności nową jakość.

Znakiem rozpoznawczym tego miejsca są meble i rozwiązania inspirowane włoskim designem,  zachwycające swoim wyglądem, klasą, perfekcją wykonania i funkcjonalnością, ale w polskim, rodzimym wydaniu.
Na powierzchni ponad 200 m2 powstała kreatywna i ekskluzywna przestrzeń jako strefa inspiracji zarówno dla klientów indywidulanych jak i architektów oraz projektantów.

Dla wygody klientów stworzone zostały specjalne punkty obsługi oraz miejsce do pracy z projektantami. Można w nich nie tylko wykonać projekty mebli, ale także zobaczyć i dotknąć proponowane rozwiązania, materiały jak płyta, szkło, systemy czy inne surowce, z których powstają.

Zaproponowane w Showroom-ie rozwiązania aranżacyjne można oglądać podczas pełnej wrażeń wędrówki przez różne wnętrza jakie spotkamy w każdym domu czy mieszkaniu.Każdą taką podróż można odbyć samodzielnie lub w towarzystwie wykwalifikowanego doradcy, który służy wsparciem merytorycznym, fachową poradą czy doradztwem.

W naszym Showroom-ie zobaczysz eleganckie i przestronne garderoby, nawiązujące stylem i charakterem do zachwycających klasą mebli włoskich, wyjątkowe meble „szyte na miarę” do każdego wnętrza, szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi w designerskich ramach. Znajdziesz tu także stoły i stoliki kawowe oraz komody na bazie metalowych stelaży, nowoczesne łóżka w zaskakujących aranżacjach, regały wsparte na profilach aluminiowych w modnych kolorach bieli, czerni i grafitu, szklane witryny, aranżację strefy łazienki, przedpokoju, sypialni i salonu.

Każda zaproponowana strefa aranżacyjna i stanowiące jej wyposażenie  meble oraz rozwiązania to kwintesencja funkcjonalności i jakości. Showroom Komandor to niewątpliwie bardzo osobliwe miejsce, w którym nowoczesny design obcuje z funkcjonalnością, jakością i elegancją

Zapraszamy w podróż po świecie designu. Pomożemy Ci zaprojektować wyjątkowe meble dopasowane do Twoich potrzeb i marzeń, idealne dla Ciebie, które zachwycą Cię funkcjonalnością i odmienią przestrzeń Twojego domu.

Showroom Komandor w Galerii Polskie Meble