Asortyment:
sofy, lampy, krzesła, meble, meble na wymiar, fotele, akcesoria i dodatki
Poziom: 1

ZIEMANN HOME DECOR

Drewno. Pasja. Piękno.

Te trzy elementy zrodziły koncepcję tworzenia przedmiotów trwałych, o najwyższej jakości i precyzji wykonania. Przedmiotów, które wpisując się w codzienne życie będą w nie wprowadzać piękno, rozumiane przez każdego z nas w odmienny sposób.

FILOZOFIA

Drewno to dla nas wyjątkowy i luksusowy materiał, poprzez który wyrażamy swoje pasje i inspiracje, odnajdywane między innymi w sztuce, naturze i kulturach na całym świecie. Wiara w to, że każdy z nas jest inny i dostrzega piękno w różnych aspektach codziennego życia, zaowocowała wieloma stylami i kolekcjami mebli Ziemann Home Décor.

Zależy nam, aby klienci odnaleźli w gamie naszych produktów cząstkę siebie, pragnąc by wyprodukowany przez nas mebel uzupełnił ich własną przestrzeń. Dokładamy starań by meble, które docierają do naszych klientów były tym najlepszym wyborem, idealnie dobranym do szczególnych potrzeb, upodobań i charakteru wnętrza.

TWORZENIE

Tworzone przez nas meble to owoc pracy wielu fachowców – od projektantów, przez stolarzy po tapicerów.

Łączy ich niebywałe doświadczenie, profesjonalizm i solidność w pracy, które w połączeniu z najnowszą technologią i nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwala osiągnąć jak najlepsze efekty i tworzyć ekskluzywne produkty wysokiej jakości.

Pracując nad każdym meblem bierzemy udział w całym procesie jego tworzenia i jesteśmy obecni na wszystkich etapach produkcji. Projektujemy meble, których forma kształtowana jest przez funkcję, jednocześnie przywiązując wagę do najdrobniejszych szczegółów. Wybieramy najlepsze gatunki surowców, z których tworzone są nasze meble – drzewa, tkaniny, elementy detali.

Nie idziemy drogą na skróty – posiadamy własny tartak, suszarnię drewna i zakład produkcyjny, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce klienta produkt, który jest nie tylko niepowtarzalny i ponadczasowy, ale również solidny.

Tak powstają elementy tworzące charakter wnętrz – meble Ziemann Home Décor.