Asortyment:
sofy, lampy, krzesła, meble, meble do łazienki, meble na wymiar, meble kuchenne, fotele, materace, pościel, usługi aranżacji, akcesoria i dodatki

DECORATOR / MATERACE KOŁO

Firma Decorator posiada w swojej ofercie meble stylowe pokojowe, sypialniane, wypoczynkowe, robione na wymiar meble biblioteczne oraz wiele dodatków i elementów upiększających wnętrza.

Oferta nasza obejmuje również usługi w zakresie aranżacji i dekoracji okien. Proponujemy Państwu kompleksową stylizację okien, a także dodatki dekoracyjne.

Oprócz oferty mebli możecie Państwo skorzystać z pomocy doświadczonych projektantów, którzy zaprojektują Państwa wnętrza tak, aby spełniały Państwa potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim zachwycały pięknem.

Realizujemy i pomagamy komponować wnętrza domów, biur i hoteli. Nasza oferta jest odpowiedzią dla tych, którzy mają duże wymagania estetyczne i jakościowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również lampy polskie, włoskie i słowackie z kryształu.

 


Autoryzowany sprzedawca wyrobów firmy M&K foam Koło.

Przedsiębiorstwo M&K Foam Koło to uznana w branży firma, produkująca materace na polski i europejski rynek od 1992 roku.

Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku. Udostępniamy materace piankowe: bonelowe, kieszonkowe, piankowe oraz lateksowe. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów proponujemy także solidne stelaże,
wygodne łóżka i poduszki. W ofercie posiadamy również meble wypoczynkowe jak i sypialnie z litego drewna.
Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na naszych produktach w sposób niezwykle widoczny.

Proponujemy wyłącznie doskonale skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji.

Wszystkie nasze rozwiązania można sprawdzić w naszym salonie w Galerii Mebli Meble Polskie.